16:00 15.05

"Ворскла" програла полтавським школярам у виставочному матчі. ВІДЕО

У незвичному футбольному матчі, який відбувся 15 травня на стадіоні "Ворскла", сто юних футболістів перемогли основний склад команди Віталія Косовського.

Учасниками виставочної гри, яку присвятили до ювілею перемоги ворсклян у Кубку України, стали близько сотні юних футболістів.

Організатори вирішили провести матч у два тайми по 10 хвилин. У підсумку майбутні футболісти перемогли діючих профі - 2:1. Автором єдиного голу у складі "Ворскли" став Денис Васін.

"Це був класний поєдинок, емоцій нам усім вистачить не на один день. Сподіваюся, що покоління дітей, які сьогодні виходили на поле, з часом перевтілиться на хороших футболістів. У моєму дитинстві таких матчів не було", – зізнався капітан полтавців Володимир Чеснаков.

Найближчої суботи у Полтаві "Ворскла" зіграє з київським "Арсеналом" календарний матч УПЛ.