ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 14.09


19 вересня у Полтаві перекриють рух на "кільці" вулиці Соборності

19 вересня у Полтаві перекриють рух на половині "кільця" вул. Соборності під час виставки техніки.

Так, з 16 по 21 вересня у Полтаві пройде Європейський тиждень мобільності.

Родзинкою тижня стане «КолоФест», на якому покажуть медичну, поліцейську та військову техніку, а також організують майстер-класи.

Полтава приєднається до Європейського тижня мобільності — флагманської кампанії Європейської комісії з підвищення обізнаності щодо сталої міської мобільності.

У програмі Європейського тижня мобільності у Полтаві — 7 заходів, метою яких є популяризація немоторизованих видів транспорту та інноваційних заходів планування інфраструктури. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міськради.

Програма заходів

Схема об’їзду

 «КолоФест» відбудеться 19 вересня на ділянці вулиці Соборності від Будинку дворянського зібрання (кінотеатр Котляревського) до будівлі Кадетського корпусу. З метою демонстрації альтернативного варіанту використання цієї частини дорожнього полотна «по кільцю» (в подальшому — перетворення на пішохідну зону) буде повністю перекрито частину дороги, а рух транспорту від Будинку зв’язку до Кадетського корпусу буде двостороннім (із застосуванням тролейбусами функції «автономного ходу»).

На вільній від транспортного потоку ділянці дороги заплановано проведення виставки комунальної, поліцейської, пожежно-рятувальної, медичної та військової техніки, відведено локації для майстер-класів, воркшопів, арт-майстерень, спортивних та культурно-розважальних програм та ярмарку крафтової продукції місцевих виробників, повідомляють на офіційній сторінці події у Facebook.

транспорт, обмеження руху

За темою:

  • На Полтавщині через негоду скасували деякі автобусні рейси
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • На Полтавщині на кількох міжміських маршрутах знизиться вартість проїзду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.