19:36 15.04

Гандболісти "Динамо" встановили антирекорд результативності за тайм

Гандболісти ГК "Динамо" (Полтава) зіграли на виїзді за два дні одразу два матчі чемпіонату країни серед команд Суперліги. На жаль, невдало.

У першій грі полтавці програли ЗТР (Запоріжжя) - 18:43 (8:18), тут кращим снайпером у складі наших земляків став Абрамов - 5 м'ячів.

Наступного дня полтавці програли "ЗТР-Буревіснику" (Запоріжжя-Луганська обл.) - 17:33. У цій грі у першому таймі динамівці закинули лише три м'ячі, й пішли на перерву за рахунку 16:3 на користь господарів. Таким чином полтавці записали до свого пасиву клубний антирекорд результативності за один тайм (30 хвилин). Після перерви динамівці змогли закинути 14 м'ячів, а кращим снайпером серед них став Мухін - 4 голи.

Становище команд у гандбольній Суперлізі: "Мотор" (Запоріжжя) - 30 очок (15 матчів), ЗТР (Запоріжжя) - 30 (18), ЦСКА (Київ) - 16 (14), ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя) - 16 (16), "ЗТР-Буревісник" (Запоріжжя-Луганська обл.) - 12 (19), "ЛДУФК-Політехнік" (Львів) - 4 (17), "Динамо" (Полтава) - 2 (11).