ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 18.04


Уже завтра - сесія обласної ради

На завтра, 19 квітня, депутатів обласної ради скликають на позачергову сесію. Два перших питання - дозволи на видобування газу, також говоритимуть про бюджет і звертатимуться до центральної влади.

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня 2016 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

Відповідно до розпорядження, шоста чергова сесія обласної ради сьомого скликання, яке скликається 29 квітня 2016 року (розпорядження голови обласної ради від 1 квітня 2016 року за № 63) вважатиметься сьомою.

На розгляд шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання сесії внесені питання:

 1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження видачі публічному акціонерному товариству "Укргазвидобування" спеціального дозволу на видобування газу природного, конденсату, супутніх компонентів (гелію, етану, пропану, бутану) Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського, Решетилівського та Новосанжарського районів Полтавської області.
 2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження видачі товариству з обмеженою відповідальністю "Аркона газ-енергія" спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Свистунківсько-Червонолуцької площі на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.
 3. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік.
 4. Про виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років.
 5. Про зміни в складі постійних комісій обласної ради.
 6. Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.
 7. Про погодження кандидатури для нагородження Грамотою Верховної Ради України.
 8. Про внесення змін до деяких рішень обласної ради про утворення об’єднаних територіальних громад від 13 серпня 2015 року.
 9. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до діючого законодавства України.
 10. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України.
 11. Різне.
сесія, облрада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.