ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 18.08


Трирічній полтавці шмат парасолі розбив голову

У Булановому Полтавського району шмат парасолі відірвався і розбив дівчинці голову. У садибі " Явір" раніше навіть при при слабкому пориві вітру працівники закривали парасолі.

Проте 8 серпня, можливо, через недбалість персоналу, стався нещасний випадок.

Полтавка Світлана Ільїна разом із дітьми відпочивала на базі в селі Буланове, коли  шматок парасолі відірвався і розбив її трирічній донечці голову.

 Тепер трирічна полтавка  має три шви на голівці — їх вона отримала в результаті удару шматка відірваної парасолі. 

Я стояла біля лежака, дитина гралася у мене біля колін, і черговий порив вітру. Я почула, як наче щось ламається, і побачила вже на нашому лежаку шматок труби від цієї парасольки. Дитина впала біля ніг і почала плакати. Я присіла до неї, чомусь вирішила, що їй по животику вдарило. Почала її трогати. Дівчина йшла, офіціантка, каже: «Дивіться, у вас кров». Я побачила кров, глянула, а в неї «розшиблена» голова

- розповіла мати дівчинки.

Далі все відбувалося за лічені хвилини. Світлана Ільїна, не вагаючись, взяла дитину та разом із кумом поїхали у лікарню.

Полтавка пояснила, що не викликала швидкої, аби не втрачати час. Бо, переконує жінка, була впевнена, що вони доїдуть швидше. 

Там у медичному закладі дівчинці Аріні діагностували відкриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забиту рану волосистої частини голови. 

Була поряд і кума Яніна Мазоха. Вона в той час пішла по каву. Почула дитячий плач і повернула голову. Миттєво прибігла туди. Після того, як Світлана з донькою поїхали у лікарню, пояснює її кума, до них з персоналу ніхто не підійшов і навіть не поцікавився, що трапилося.

Далі вже в дитячу лікарню, що на Леваді, лікарі самі викликали поліцію. Останні, відібравши покази у постраждалих, поїхали в садибу «Буланово». Там офіціантка Юлія їм, як і нам, пояснила: вона все бачила на власні очі. Переконує: самотужки надавала першу медичну допомогу:

Я підійшла ззаду і кажу: «Он кров, у неї голова розбита», кажу: «Зараз я швидко принесу перекис і бинтик». Побігла на бар, взяла в аптечці бинтик та перекис, прибігаю, мама тримає вже доньку на руках, приклали якусь ганчірку, не знаю, чи то рушник був, кажу: «Давайте, перекисем залью», налила на бинтик перекису, приклали і мама поїхала.

У Головному Управлінні Національної поліції у Полтавській області про подію знають.

Заступник начальника відділу комунікації Роман Грішин пояснює: наразі проводиться перевірка, після цього стане зрозуміло, як будуть розвиватися події далі.

До поліції Полтавського району через лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в селі Буланово на дитину, 2016 року народження, впала парасоля. На місце події виїздив наряд швидкого реагування патрульної поліції, даний факт поліцією зареєстрований, зараз проводиться перевірка. Ми чекаємо на результати висновків медиків, щоб далі прийняти юридичне рішення, що робити далі.

Ми звернулися до адвокатів, аби з'ясувати, що робити батькам у цій ситуації. Тарас Захаров переконує: у таких справах є лише три варіанти. Усе залежить, за словами правознавця, від самих сторін.

Тарас Захаров, адвокат

- Якщо сторони дійдуть до якогось певного компромісу, можливо, укладуть угоду, і організація, у якій трапилася подія, вона просто компенсує усі витрати з урахуванням моральних витрат. Друга ситуація – це те, що буде розслідуватися кримінальна справа, і за її наслідками, можливо, буде певне рішення, і особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. І третій варіант, який схожий на перший, але більш формальний, це батьки в результаті встановлення того, що ця травма була завдана цією подією, вони можуть звернутися до суду.

Світлана Ільїна сподівається на справедливе розслідування справи. Переконує: з її чоловіком зв'язувався працівник садиби «Буланово», аби поговорити. Утім, переконує жінка, у той час їм було не до того.

Світлана Ільїна, мама постраждалої Аріни

- Подзвонив адміністратор «Явору» чоловікові, сказав, що він знає, що трапилося, давайте зустрінемося. Чоловік каже: «Ви розумієте, зараз дитині голову зашивають, у мене немає можливості зустрітися». Каже, що де ми з вами зустрінемося? Каже: «Ну, можна в місті, можна до нас приїхати». Звичайно, ми нікуди не їздили.

 Деталі — у сіюжеті телеканалу «Центральний»

парасоля, діти, травма, поліція, відпочинок

За темою:

  • На Миргородщині потруїлися діти
  • До Нових Санжар їде Комаровський
  • Полтавцям покажуть виставу про булінг
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.