ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 21.01


2,4 млн гривень отримали полтавці на протидію ВІЛ-інфекції

За даними Інституту аналітики та адвокації (ІАА), Полтавщина входить до шести областей, де затвердили найбільше коштів на лікування супутніх до СНІД (синдром набутого імунодефіциту) захворювань.

Усього на 2017 рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції в регіоні в затвердили 2,4 млн гривень і за перші 6 місяців витратили п’яту частину від затверджених коштів.

Ми детально проаналізували напрямок профілактичного та лікувального характеру. Полтавська область посідає 14-те місце за витраченим на профілактику. На заходи лікувального характеру в першому півріччі коштів не витрачали. Хоча область входить до шістки тих, де затвердили найбільше коштів для лікування опортуністичних захворювань

- розповів аналітик ІАА  Олександр Ткаченко.

 

Наразі у регіоні зареєстровано 3 478 ВІЛ-інфікованих осіб. У 2017 році повністю схвалили прогнозований бюджет на програму протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу. У порівнянні з показником фінансування позаминулого року, коштів витратили більше, але частка не перевищила 1/5. Тому область посідає 18 місце в загальному рейтингу.

Якщо порівнювати з 2016 роком, то коштів витратили більше, але частка не перевищує 1/5 суми. Тому область посідає 18 місце в загальному рейтингу. 

бюджет, СНІД

За темою:

  • Харківський "Будгарант" знову виграв тендер на прибирання полтавських вулиць
  • Обласна рада внесла зміни до бюджету
  • Зміни в українській медицині від Уряду Гройсмана. Що чекає Полтавщину?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.