ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 18.08


Двадцять сучасних зупинок громадського транспорту з'являться у Кременчуцi

Двадцять зупинок з Wi-Fi, системою відеоспостереження та з можливістю зарядити гаджети можуть з'явитися у Кременчуцi.

На розгляд пленарного засідання сесії Кременчуцької міської ради, яке відбудеться 7 вересня, винесено рішення щодо реалізації проекту  "Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом".

17 серпня цей проект розглянули на засіданні постійної депутатської комісії. Кременчук бере участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на умовах співфінансування. Загальна вартість проекту - 1100 тис. гривень. З обласного бюджету буде виділено 500 тисяч, а в міському бюджеті необхідно буде передбачити 540 тисяч гривень; ще 60 тисяч г повинні будуть вкласти співвиконавці проекту.

Якщо Кременчук виграє конкурс, встановлять 20 сучасних комфортних зупинок громадського транспорту обладнаних зарядними пристроями для гаджетів, вільної мережею Wi-Fi і системою відеоспостереження, за допомогою якої можна буде стежити за громадським порядком.

За даними міської ради зараз в Кременчуці налічується близько 300 зупинок громадського транспорту. Більшість з них не відповідає сучасним вимогам безпеки і зручності.

Зупинки громадського транспорту мають дуже важливе соціальне значення,  виконують естетичну функцію, змінюючи зовнішність міста. Тому і виникла ідея проекту, який дозволить не тільки підвищити комфорт пасажирів, які очікують транспорт, але і значно поліпшити зовнішній вигляд і благоустрій міських зупинок.

зупинки, Кременчук, сучасне обладнання

За темою:

  • Полтавські і кременчуцькі кондитери заявили про можливу зупинку виробництва
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.