ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 30.04


Дві сотні полтавців вивчатимуть мови з іноземцями

З 11 червня до 14 липня у Полтаві проходитиме "Language School". У його рамках дві сотні полтавців можуть вивчати англійську мову з 15 студентами-волонтерами з Китаю, Індії, Єгипту, Туреччини, Індонезії.

Головна ідея проекту – розвиток лідерства серед молоді через культурний обмін з іноземцями. Волонтери розширятимуть кругозір полтавців, змотивують на досягнення великих цілей і подорожі та змусять вийти із зони комфорту.

Іноземці підготують інтерактивні уроки, направлені на залученість кожного члена групи з 5-7 людей.

Керівник проекту Богдан Гутиря розповів, що під час занять проходитимуть дискусії та ігри. Заняття проходитимуть двічі на тиждень плюс одне бонусне. Організатори планують залучити до проекту 200 людей. Участь може взяти кожен із 14 років.

До проекту залучаються волонтери з дев’яти країн світу – Китаю, Індії, Індонезії, Єгипту, Туреччини. Кожен з іноземців представлятиме свою культуру та руйнуватиме кілька стереотипів про власну країну. Учасники зможуть вивчати не тільки англійську, а й китайську, турецьку або арабську мови.

Організатор проекту – команда волонтерів молодіжної організації AIESEC. Заняття проходитимуть на базі ПНПУ, ПУЕТ або Обласного Молодіжного Центру.

Вартість місяця навчань – 200 грн. Для участі у проекті потрібно зареєструватися за посиланням.

AIESEC – міжнародна неприбуткова організація, представлена в 126 країнах світу. Вона сприяє розвитку лідерських якостей у молоді, організовує соціальні та культурні проекти і стажування за кордон. ВМГО «АЙСЕК в Україні» – українське представництво AIESEC. За 23 роки роботи її представники організували 8000 стажувань, понад 600 освітніх проектів, започаткували комерційні та соціальні ініціативи національного рівня: Ніч Ідей, Форуми Кар’єри, Світ без кордонів, Принципи прогресивного бізнесу.

освіта, іноземні мови

За темою:

  • Десять іноземців вчитимуть полтавців китайської, англійської, арабської, турецької та хінді 
  • Топ-5 за тиждень :