ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 10.09


Компанія "Siemens" відкрила у Полтаві навчально-науковий центр нафтогазових промислів

Подібний центр, відкритий найбільшою європейською технологічною компанією - є перший в Україні.

У четвер, 5 вересня, навчально-науковий центр нафтових і газових промислів відкрили в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, повідомили на сайті університету.


Навчатися у центрі будуть студенти як нафтогазової спеціальності, зокрема нафтогазової інженерії, так і студенти IT-спеціальностей, машинобудування, інженери-механіки тощо. 

Можливості цієї лабораторії унікальні - Siemens реалізував великий портфель програмного забезпечення і устаткування, який дасть студентам глибокі знання в галузі аналізу даних і великий практичний досвід роботи із сучасним обладнанням, автоматизованими системами управління технологічними процесами в нафтогазовій сфері. 

Майбутні спеціалісти отримають практичний досвід, а ПолтНТУ – чи не єдиний університет в Україні, який реалізовує принцип дуальної освіти.

"Студент після завершення навчання в університеті може працювати на високотехнологічних виробництвах, не проходячи перепідготовку. Інновації, технології дуже швидко змінюються, тому знання отримані на першому курсі навчання будуть вже не такі актуальні. Хочу подякувати компанії Siemens за інвестиції, які ви робите у майбутнє України, за можливість нашим студентам отримати сучасні знання",

- зазначав ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко.

Сама лабораторія має три зони: лекторій, коворкінг і воркшоп. Зокрема, в останньому можна вивчати сучасні засоби моделювання та управління складними технологічними процесами, за допомогою інноваційного програмного забезпечення.

Крім того, на честь святкування 90-ліття та з нагоди перейменування університету, компанія "Siemens" оголошує конкурс серед студентів на кращу магістерську роботу по автоматизації нафтових та газових потоків. А головним призом стане премія у розмірі 1000 євро і стажування у компанії.

ПолтНТУ, навчальний центр, Siemens

За темою:

  • У полтавських бібліотеках відкрили центри безкоштовного навчання цифрової освіти
  • У Горішніх Плавнях зі школи евакуювали дітей і вчителів
  • У Полтаві для майбутніх абітурієнтів влаштують виставку "Освіта-2019"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.