ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:09 22.04


Перший зампрокурора Полтавщини не задекларував бізнес та нерухоме майно дружини

Дружина першого заступника прокурора Полтавської області Олександра Легеньковського Людмила має нежитлову нерухомість та бізнес, котрі прокурор не вказав в своїй декларації за 2014 рік, повідомляє сайт "Наші гроші".

Про це стало відомо з Держреєстру речових прав на нерухоме майно і ЄДРПОУ.

Згідно з декларацією за 2014 рік, Олександр Легеньковський та його дружина мали сукупний дохід 1.33 млн грн. Із них 256 тис грн – доходи самого Легеньковського, з яких зарплатня склала 146 тис грн, ще 110 тис прокурор вказав у розділі "інші види доходів". Доходи Людмили Легеньковської склали 1.08 млн грн. Отримала вона їх від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Щодо нерухомості, то Олександр Легеньковський вказав у декларації квартиру на 30 кв.м. Разом із тим у власності дружини прокурор задекларував дві земельні ділянки – 0.14 та 0.3 га, садовий будинок на 50 кв.м, гараж на 30 кв.м, та житловий будинок на 110 кв.м. При чому, згідно з Реєстром нерухомості, Людмилі Легеньковській з 2004 року в Охтирці на вул.Сковороди належить житловий будинок площею не 110, а 126 кв.м.

Водночас, згідно з даними майнового реєстру, на Людмилу Легеньковську записано три нежитлові приміщення загальною площею 208 кв.м. Вони знаходяться поруч на вул.Червоноармійській у місті Охтирка Сумської області. Право власності на ці об'єкти нерухомості Легеньковська набула у 2013 році. Це майно прокурор не вказав в декларації.

Крім того, у декларації стоять прочерки у розділі про бізнес: прокурор вказав, що ні він, ні його дружина не мають внесків до статутного капіталу підприємств.

Разом з тим, згідно з даними ЄДР, Людмила Легеньковська станом на 2014 р і досі має частки щонайменше у двох фірмах:

Колективне підприємство "Лікувально-консультативний центр" (діяльність лікарняних закладів), співвласниця з 1997 року. З лютого 2014 р розмір її внеску – 17 тис грн або 90 відсотків. Легеньковська також є директором цієї фірми, що зареєстрована у Охтирці. Частка десять відсотків (внесок – 1.9 тис грн) з лютого 2014 року належить сину Легеньковських Костянтину Олександровичу, який в декларації не вказаний.

За даними ЗМІ, станом на 2013 рік Костянтин Легеньковський працював завідуючим наркології в Охтирській районній лікарні.

У березні 2011 року на підставі рішення виконавчого комітету Охтирської міськради двоповерхове приміщення площею 863 кв м на площі Жовтневій, 2 стало власністю "Лікувально-консультативного центру", у цій будівлі фірма зареєстрована. У червні 2015 року 706 кв.м приміщення за договором дарування відійшло Костянтину Легеньковському, а підвал площею 157 кв.м – Людмилі Легеньковській.

Колективне підприємство Туристична фірма "Адоніс" (діяльність туристичних агентств), власниця та керівник з 1997 року, розмір внеску – 13 тис грн. З 2010 року співзасновником став Костянтин Легеньковський, розмір його внеску – 0. Фірма теж зареєстрована в Охтирці.

На сайті Охтирської міськради вказано, що станом на 2015 рік підприємець Людмила Петрівна Легеньковська є засновником газети "Роксолана максі".

Щодо автомобілів, то в 2014 році Олександр Легеньковський задекларував "Hyundai Sonata" 2008 року та зазначив, що у дружини немає авто.

Олександра Легеньковського було призначено першим заступником прокурора Полтавської області у вересні 2015 року. Із 1980 по 2002 рік він працював на різних посадах в органах прокуратури Сумської області. В прокуратурі Полтавської області очолював організаційно-контрольний відділ, відділ роботи з кадрами, прокуратури Карлівського, Київського та Ленінського районів міста.

Декларація Олександра Легеньковського за 2015 рік поки не оприлюднена.

декларація, прокурор, Легеньковський

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.