ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:09 26.04


СБУ припинила діяльність міжрегіонального конвертаційного центру

Співробітники Служби безпеки України спільно з податківцями припинили діяльність у Кременчуці на Полтавщині міжрегіонального конвертаційного центру з щомісячним оборотом у понад п'ятдесят мільйонів гривень.

Конвертаційний центр обслуговував більше двадцяти комерційних структур із Полтавської, Кіровоградської, Київської областей та столиці. Підприємці, які займаються сільськогосподарським бізнесом, через безтоварні операції з фіктивними фірмами переводили кошти в готівку.

Правоохоронці затримали організаторів конвертаційного центру під час отримання в касі одного з комерційних банків майже двох мільйонів "відмитих" гривень. Під час обшуків у офісах конвертаційного центру, місцях проживання організаторів та підставних директорів, автомобілях співробітники спецслужби та прокуратури виявили ще 3.3 мільйона гривень, приготовані до видачі клієнтам. У ділків також вилучено двадцять печаток фіктивних підприємств, чекові книжки, платіжні картки, бухгалтерську документацію на проведені "конвертом" тіньові операції та комп'ютерну техніку.

Співробітники СБ України блокували декілька банківських рахунків, задіяних у роботі конвертцентру, та електронну звітність фіктивних підприємств.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії, інформує прес-служба СБУ.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.