18:45 02.02

"Ворскла" завершила поразкою перший турецький збір

Контрольний матч проти восьмого клубу чемпіонату Сербії ворскляни програли - і без перемог завершили свій перший зимовий збір у Туреччині. Попереду - кілька вихідних, а потім - черговий збір.

Ворскла — Спартак (Суботіца) — 0:1
Ворскла (1 тайм): Різник, Пап-Альюн, Баєнко, Мельничук, Пердута, Скляр, Стрижак, Кане, Габелок, Степанюк, Щербак.
Ворскла (2 тайм): Різник (Фесюн 60), Мартиненко (Мельничук 82), Чеснаков, Сапай, Якубу, Артур, Опанасенко, Білий, Шехіч, Габелок, Васін.

Полтавська "Ворскла" без Ткаченка, Кулача та Луізао провела 2 лютого заключний контрольний матч у рамках першого навчально-тренувального збору в Туреччині. Суперником команди Юрія Максимова був "Спартак" із сербського міста Суботіца. Зустріч завершился мінімальною поразкою полтавців - 0:1, гол біло-зелені пропустили в дебюті гри. Підопічні Юрія Максимова мали два-три моменти для взяття воріт, але у вирішальній фазі не пощастило. У чотирьох матчах на першому зборі - три нічиї і поразка.

Завтра, 3 лютого, полтавці повертаються додому, а 7-го числа там же, в Анталії, розпочнуть заключний, другий збір перед весняною частиною сезону.

Нагадаємо, черговим новачком ворсклян став 23-річний вихованець полтавського футболу Дмитро Щербак.