ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:51 02.05


На Миргородщині відбулося традиційне кінно-спортивне свято

Програма традиційного щорічного свята у Дібрівці (що в десяти кілометрах від Миргорода) сьогодні включала в себе кінні перегони, конкур і концерт. Відомому місцевому конезаводу виповнилося 128 років!

2 травня виповнилося 128 років від заснування Дібрівського державного кінного заводу. Саме на Миргородщині, у селі Дібрівка розмістився один із найбільших конезаводів України, заснований у далекому 1888 році князем Дмитром Костянтиновичем Романовим - онуком імператора Миколи Першого.

Програма щорічного свята сьогодні включала в себе показові виступи учнів місцевої кінно-спортивної школи, кінні перегони, змагання з конкуру та концерт.

Участь у змаганнях взяли професіонали й аматори кінного спорту з усіх куточків України. Вершники продемонстрували власну майстерність наїзників і навички чотириногих друзів. Переможці були нагородженні медалями, грамотами та спеціальними призами від спонсорів і партнерів свята.

Дібрівку сьогодні відвідали численні гості – близько 1500 прихильників кінного спорту. Серед них було чимало батьків із дітками, любителів тварин та активного відпочинку. Охороняли правопорядок у Дібрівці 60 поліцейських.

Цікаво, що конезавод розводить російську та орловську рисисті породи, а також новоолександрівську ваговозну породу. Місцеві мешканці вважають, що сама природа створила це місце для розведення коней. На Дібрівському кінному заводі виробляють навіть кумис, який, як відомо, має дуже поживні якості.

 

свято, Дібрівка, коні, спорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.