16:30 01.03

Волейбольна "Решетилівка" вийшла у фінал Кубка України

Сьогодні, 1 березня, у Житомирі стартував "Фінал чотирьох" Кубка України з волейболу сезону 2019/2020 - наші земляки з Решетилівки здобули право грати у вирішальному матчі.

ВК Решетилівка — Буревісник-ШВСМ (Чернігів) — 3:2 (20:25, 25:23, 12:25, 28:26, 15:9)

У першому півфіналі "Решетилівка" створила справжню сенсацію, перемігши чернігівський "Буревісник" (3:2) — і тепер зіграє у фіналі Кубка України. Ще одну сенсацію на своєму майданчику вирішив створити і дебютант Суперліги житомирський клуб "Житичі-ЖНАЕУ". Підопічні Сергія Терейковського перемогли лідера чемпіонату —  львівський "Барком-Кажани" з рахунком 3:0.

Завтра в Україні з'явиться новий володар трофею — ні "Решетилівка", ні "Житичі" Кубок України ніколи не вигравали.

Кубковий фінал відбудеться 2 березня (понеділок), о 17:30, у житомирському спорткомплексі "Динамо".