ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:02 05.05. 2016


Гандбол. "Динамо" знову зіграє два поєдинки в Запоріжжі

Полтавське "Динамо" екзаменуватиме ЗТР. Дві пропущених гри чемпіонату відбудуться у Запоріжжі.


Полтавське "Динамо", перебуваючи на останній сходинці в таблиці, продовжує брати участь у змаганнях в рамках Суперліги. Чергові два перенесених матчі чемпіонату полтавці проведуть у Запоріжжі. 7 і 8 травня полтавців екзаменуватиме один із лідерів змагань запорізький "ЗТР". обидві гри почнуться об 11:00.

спорт, гандбол, Динамо, ЗТР

За темою:

  • "Укрзалізниця" отримала ще три вагони, збудовані на Полтавщині
  • На Полтавщині оголосили конкурс на 25 автобусних маршрутів
  • У Лелюхівці вантажівка збила велосипедистку: жінка у тяжкому стані
  • Топ-5 за тиждень :