ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 02.11


22,7 млн гривень піде на реконструкцію нейрохірургічного відділення обласної лікарні

Кілька тижнів тому у Полтаві розпочалася реконструкція приміщення нейрохірургічного відділення ПОКЛ ім. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23.

Проект також передбачає відкриття блоку інтенсивної терапії. До кінця року підрядник планує завершити оздоблювальні роботи. 

Закупівля робіт з реконструкції приміщень нейрохірургічного відділення обласної лікарні пройшла на початку червня. Переможцем стала будівельна компанія «Марк Строй». Підрядник проводить реконструкцію за 22,67 млн грн.

Очікувана вартість робіт складала 22,82 млн грн — на 150 тис. грн більше. Кошти дозволило зекономити проведення закупівлі через портал ProZorro.

Реконструкція не впливає на зовнішній вигляд споруди, не порушує її зовнішню конфігурацію. Не впливає і на існуючі конструктивні елементи будівлі.

Після проведення робіт відділення включатиме:

шість палат на 4 місця;

  • дві двомісні палати;
  •  
  • дві одномісні палати;
  •  
  • блок інтенсивної терапії на дві палати на 3 місця кожна, який запрацює після реконструкції;
  •  
  • необхідний склад функціональних та підсобних приміщень відповідно до чинних нормативних документів та завдання на проектування.

 

Загальна площа реконструкції – 734,1 м2 — до кінця року тут планують завершити оздоблювальні роботи, замінити електрику, сантехніку, тощо. А наступного року встановлять медичне обладнання 

Під час робочої наради на об’єкті виконавці розповіли, які роботи наразі проводять: пробну проводку, обшивку приміщень гіпсокартоном. А також підвищують темп внутрішніх робіт.

За ходом виконання робіт можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/). Там також міститься інформація про усі інші об’єкти Департаменту будівництва: вартість забудов, дані підрядників, повідомляє прес-служба ОДА.

нейрохірургічне відділення, обллікарня, реконструкція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.