ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 12.02


22 лютого запланована сесія Полтавської міськради

10 лютого у Полтавській міськраді відбулося засідання погоджувальної ради, на якій міський голова Олександр Мамай та голови фракцій розглянули порядок денний наступної сесії 

Якщо на початку лютого порядок денний складався із 89 питань, то наразі він складається зі 108-ми.

За данимим «Полтавщини», орієнтовна дата сесії — 22 лютого.

В принципі, за більшість проектів рішень готові голосувати фракції «За Майбутнє», «Партії простих людей Сергія Капліна», «Європейської Солідарності» та обрані від ОПЗЖ. Налаштована на певний конструктив група Антона Ярмолюка (Слуга народу).

Нещодавно «Полтавщина» писала, що ця крихка та ситуативна більшість налаштовується на своєрідний поділ «шкури» міського голови, який залишився у кріслі на час слідства в рамках висунутого йому обвинувачення.

Більшу самостійність від Олександра Мамая у цій грі хоче отримати голова фракції «ЗМ» у міській раді Євген Дикань, який комунікує про майбутній формат коаліції як з ОВА, так і з головами інших фракцій. У цій грі бере участь у Сергій Каплін, який вже озвучив необхідність відмовитись від послуг харківських підрядників.

А у вузьких колах полтавської політики відомо, що харків’яни-прибиральники — це персональна домовленість Олександра Мамая. До речі, не проти такої заміни і фракція «Рідного міста». А також взяти участь у підборі кандидатів на керівні посади в осиротілому секторі ЖКГ.

«Європейська Солідарність», принаймні її більша частина, готова точково підтримувати рішення цієї групи, наприклад, голосувати за програму розвитку ЖКГ на 2023 рік, але пропонує колегам взамін підтримувати ініціативи «ЄС». Наприклад, програму ремонту ліфтів та знесення пам’ятників радянським генералам Ватутіну та Зигіну.

Під питанням для більшості фракцій є прийняття певних програм, які пропонує начальник земельного управління Оксана Левченко, а також фінансування КО «Інституту розвитку міста», у чому дуже зацікавлений особисто Олександр Мамай.

Замість підсумку поки констатуємо, що взаємодія між різними фракціями має форму короткочасних домовленостей. Для головних акторів не вистачає головного реактивного фактору, який би дозволив діяти більш відкрито — відсторонення з посади Олександра Мамая.

сесія, Полтавська міська рада

За темою:

  • Земля і гроші: Карпов скликає чергову сесію міськради
  • Депутатський корпус Полтавської міськради розколовся на два табори
  • Сесія Полтавської міськради відбудеться 10 березня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.