ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:14 08.05


Порошенко відвідав новозбудований корпус протитуберкульозного диспансеру

Під час робочої поїздки на Полтавщину Президент України Петро Порошенко відвідав обласний клінічний протитуберкульозний диспансер.

У рамках робочої поїздки до Полтавської області Петро Порошенко ознайомився із введенням в експлуатацію першого пускового комплексу третьої черги Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

Під час спілкування з працівниками закладу та полтавськими медиками глава держави зазначив, що Полтава була практично єдиним обласним центром в Україні, який до цього часу не мав сучасного туберкульозного диспансеру, і назвав таку ситуацію неприпустимою.
Петро Порошенко висловив упевненість, що у новому закладі комфортніше буде працюватися медпрацівникам, що сприятиме ефективнішому лікуванню пацієнтів. Він додав, що відтепер вони зможуть отримувати необхідну медичну допомогу в поліпшених умовах та з кращим обладнанням.

Варто зазначити, що будівництво обласного тубдиспансеру на 350 ліжок було розпочате у 1993 році, але у зв’язку з обмеженим фінансуванням здійснюється у три черги. Перша черга була введена в експлуатацію у 2004 році, друга черга — у 2011 році.
У складі третьої черги будівництва — перший та другий пусковий комплекси. Перший пусковий комплекс — це діагностичний блок головного корпусу на чотири поверхи, споруда знезараження стічних вод, дизельна електростанція та розширення та добудова існуючої котельні.
Другий пусковий комплекс, який складатиметься зі стаціонарного блоку на 350 ліжок у палатах боксованого типу і харчоблоку, на даний час на стадії початкового будівництва.
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що 15 червня 2016 року діагностичний центр розпочне свою роботу:

Маємо надію, що держава підтримає Полтавщину фінансово — і виділить кошти на будівництво сучасного лікувального корпусу на 350 ліжок. Тобто ми матимемо змогу зібрати протитуберкульозні відділення, які розкидані по всій області у єдиному медичному комплексі, де діагностика та лікування хворих на туберкульоз проводитимуться за сучасними технологіями

Порошенко, Головко, диспансер, медицина

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.