ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:17 10.05


Октябрську райраду розмалювали

Написи "Смерть бандеровцам" й "ОУН-УПА - палачи Украины" з'явилися на фасаді будівлі Октябрської райради. Їх оперативно замалювали.

Написи чорною фарбою на фасаді Октябрської райради ліворуч і праворуч від входу з'явилися на вихідних. Ліворуч від ходу невідомі написали "Смерть бандеровцам", праворуч - "ОУН-УПА - палачи Украины". обидва написи російською мовою і явно виконані нашвидкоруч.

Написи замалювали, про інцидент повідомили до поліції. Роман Чабановський, голова Октябрської райради (ВО "Свобода") вбачає в цьому прояв антиукраїнських сил:

У ніч на 9 травня хтось обмалював будівлю нашої ради. Це, певно, знаково, що саме Октябрську, головою якої є націоналіст. Але насторожує безкарність. За останній місяць це вже не перший прояв сепаратизму та "рускава міра" в Полтаві. Підрив пам'ятника Мазепі, понівечена могила бійця АТО, червоний прапор на 9 травня та потужна, проплачена інформаційна кампанія проти декомунізації. Внутрішній ворог набагато небезпечніший за зовнішнього. Але ми щось швидко забули, хто для нас москва...

- зазначив посадовець.

Поліція поки що не прокоментувала подію.

9 травня, вандалізм, Чабановський, Октябрська райрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.