21:15 11.05

Футбол. Полтавські повпреди зазнали поразок у першій лізі

11 травня відбулися календарні матчі першості країни з футболу серед команд першої ліги. Представники Полтавщини - ФК "Полтава" та "Гірник-Спорт" із Комсомольська синхронно програли свої поєдинки.

ФК Полтава — Іллічівець - 1:2

Голи: Семенець (34) — Загорулько (55), Жичиков (67).

Полтава: Бонь, Вовкодав (Сокуренко 58), Ковтун, Парамонов, Зеленевич (Коновалов 73), Семенець, Семенюк, Масалов (Недоля 57), Насібулін, Іванов, Кушніренко.

Іллічівець: Худжамов, Жичиков, Сидоренко, Дуць, Мигунов, Вакуленко, Кольцов, Мішнєв, Глущук (Гринь 75), Загорулько, Кісіль (Піско 86).

На 54-й хвилині Насібулін не реалізував пенальті (поперечина).

Гра на "Локомотиві" з перших хвилин була позиційною - без моментів. Були нерішучі спроби команд підступитися до воріт, але створити небезпеку голкіперам обох команд у дебюті не виходило. Перший більш-менш гострий епізод виник на 15-й хвилині, коли Насібулін увірвався до штрафного майданчика маріупольців та цілив у дальній від Худжамова кут, проте не влучив. Згодом уже гості мали можливість перевірити міцність полтавського голкіпера: Руслан Кисіль зі штрафного удару потрапив в створ воріт, проте пробити Мирослава Боня йому не вдалося. А ще через три хвилини полтавці відкрили рахунок – це Богдан Семенець скористався грубою помилкою гостей у захисті, прорвався між двох захисників по центру, вийшов віч-на-віч та пробив повз досвідченого Худжамова у кут — 1:0.

На початку другого тайму полтавці отримали хорошу можливість закріпити свою перевагу, а можливо – і зняти всі питання щодо переможця гри. Гості заробили фол у власному карному майданчику – це пенальті. Капітан полтавців Насібулін розбігся, завдав потужного удару, але влучив у поперечину. Поки господарі «переварювали» 11-метровий, маріупольці покарали господарів, реалізувавши чи не перший серйозний шанс: передачу з правого флангу Загорулько замкнув красивим ударом головою — 1:1.

Залишок гри пройшов на зустрічних курсах, але виграти пощастило молодій команді Валерія Кривенцова. Жичиков ударом із-за меж штрафного відправив м’яч у дальній від Мирослава Боня кут воріт — 1:2. Часу, аби відігратися у полтавців було вдосталь, і шанси для цього були, але підвела реалізація.

Миколаїв – Гірник-Спорт – 2:0

Голи: Сікорський (3), Ковальов (8).

ГС: Ситников, Радченко, Волчков, Ломко, Ульянов, Ковалевський, Герасимець, Савин, Воронченко, Крапивний, Ярчук.

Команда Ігоря Жабченка, пропустивши два голи за вісім стартових хвилин, так і не змогла оговтатися в Миколаєві.

Наразі полтавці восьмі в турнірній таблиці першості, а комсомольчани – тринадцяті.