21:30 27.06

"Олімпія" одноосібно очолила футбольний чемпіонат області

У суботу, 27 червня, були зіграні три матчі третього туру чемпіонату Полтавської області з футболу, після яких єдиною командою, що крокує без очкових втрат, залишається "Олімпія" із Савинців.

У центральному матчі туру чемпіони області без проблем перемогли вдома бронзового призера минулого сезону — «Колос» із Великих Сорочинців. Рахунок першого тайму — 4:1 — зберігся до фінального свистка.

СК «Полтава» так і не знайшов ключик до воріт «Інваспорту», хоча гості більше тайму грали у меншості — за дві жовті картки арбітр вилучив з поля Оленича — 0:0.

У Лубнах господарі поля здолали опір гребінківського «Локомотива» і здобули першу перемогу в сезоні — 1:0.

Ще один матч туру: «Великі Кринки» — «Стандарт-Нафтогаз» — відбудеться 1 липня.

Турнірне становище лідерів: «Олімпія» — 9 очок, СК «Полтава» — 7, «Великі Кринки», «Колос», «Лубни» — по 4.