08:45 10.07

"Олімпія" виграла перший півфінальний матч аматорського Кубка країни

Команда "Олімпія" (Савинці) у першому півфінальному матчі розіграшу Кубка України з футболу серед аматорів перемогла гостей із Рівненщини, але доля путівки до фіналу визначиться у матчі-відповіді.

У середу, 8 липня, на стадіоні "Локомотив" у Полтаві відбувся перший матч півфіналу Кубка України з футболу серед аматорських команд між "Олімпією" з Савинців та клубом ОДЕК (Оржів) із Рівненщини.

Номінальні господарі двічі забили у першому таймі (Кунєв, Стрельцов), але комфортну перевагу не втримали і після перерви пропустили у власні ворота. Ще кілька чудових шансів гості не реалізували. Підсумок гри - 2:1 і за тиждень, 15 липня, доля путівки у фінал престижного турніру вирішиться для "Олімпії" у гостьовому поєдинку.

Цей турнір настільки важливий для команди з Савинців, що вона ініціювала перенос матчу 5-го туру чемпіонату Полтавщини проти СК "Полтава", який мав гратися 11 липня, на пізніший термін — для того, аби краще підготуватися.