ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 16.05


Лемешко залишився за межею півфіналу Євро-2016 з плавання

16 травня у Лондоні розпочався чемпіонат Європи з плавання, в якому виступають і вихованці полтавської школи цього виду спорту. Серед них - Любомир Лемешко.

Першим серед наших земляків у перший день чемпіонату стартував полтавець 23-річний Любомир Лемешко. Він змагався у кваліфікації на 50-метрівці батерфляєм (63 учасники) і виступив блискуче, показавши 11-й результат серед усіх своїх суперників із результатом - 24,07 секунди.
Однак, маючи цей результат, Лемешко не зміг увійти до числа 16-ти півфіналістів через вимоги регламенту: у кваліфікації - три представники однієї країни, у півфіналі - два (якщо всі троє "пробиваються" до півфіналу, то у півфіналі виступають лише двоє кращих з тієї країни). На цій дистанції Любомир Лемешко був саме третім серед українців у кваліфікації: Андрій Говоров фінішував з результатом - 23,00 сек., Андрій Хлопцов - 23,95 сек.
Тож полтавцю просто не пощастило виступити у сповна заслуженому для нього півфіналі чемпіонату Європи не через результати, а через примхи регламентних норм.

спорт, плавання, Лемешко

За темою:

  • Полтавський депутат для економії електрики пропонує зупинити тролейбусний рух
  • Сервісні центри МВС Полтавщини видали цьогоріч 14 800 посвідчень водія
  • У Полтава відкрилася олімпійська виставка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.