ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 12.03


24 березня полтавці символічно вимкнуть світло

24 березня Україна і, зокрема, Полтавщина в черговий раз приєднаються до Всесвітньої екологічної ініціативи та масштабної всеукраїнської соціально-екологічної кампанії "Година Землі-2018".

Символічне вимкнення світла заплановане на 24 березня цього року — акція покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату та закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину.

Всесвітня кампанія Година Землі стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи WWF (World Wide Fund for Nature). Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України.

У поточному році в суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети у бажанні захистити природу та показати необхідність об’єднаних дій для збереження довкілля.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, установ та організацій, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Керівників, підприємств, установ та організацій, а також жителів Полтавщини закликають взяти участь у Всеукраїнській соціально-екологічній кампанії "Година Землі-2018" ,  долучитися  до неї,  вимкнувши світло та прилади о 20:30 24 березня 2018 року на одну годину.

 

година Землі, акція

За темою:

  • Полтавська компанія отримала можливість експортувати "органіку" до США
  • Чиновник ОДА звільнився, тому що стомився чекати покращення
  • Топ-5 за тиждень :