ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 22.09


У Верховному суді розглянуть апеляцію по справі Кернеса

Засідання Верховного суду у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса відбудеться у понеділок, 24 вересня, об 11:00 за адресою у Києві: вул. Пилипа Орлика, 4-а.

Верховний суд призначив засідання за клопотанням захисту міського голови Харкова Геннадія Кернеса про перенесення розгляду апеляційної скарги Генеральної прокуратури на рішення Київського районного суду Полтави щодо Кернеса з Апеляційного суду Полтавської області до будь-якого іншого суду на 24 вересня.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Антон Геращенко.

 

Раніше Апеляційний суд Полтавської області призупинив розгляд скарги Генеральної прокуратури України щодо закриття кримінального провадження стосовно Кернеса у зв’язку зі зверненням захисту харківського мера до Верховного Суду для зміни підсудності у розгляді апеляції.

2 березня 2015 року слідчими Генеральної прокуратури України Кернесу було повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.1 ст.129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про завершення досудового розслідування.

10 серпня Київський районний суд Полтави ухвалив закрити кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса, його охоронців «у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення від обвинувачення». Суддя зазначив, що суд розцінює відмову прокурорів від участі у дебатах і їх тривала відсутність на суді як відмову від обвинувачення.

Геннадій Кернес, суд, апеляція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.