ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 22.05


У Полтаві стронгмени підняли залізобетонний макет України вагою більше трьох тонн

Десять стронгменів підняли в Полтаві залізобетонний макет України, який важив більше трьох тонн. Чоловіки змогли пронести його більше 25 метрів, встановивши всеукраїнський рекорд.

21 травня в Полтаві, на Театральній площі, встановили рекорд України. Десять стронгменів із різних міст та областей підняли залізобетонний макет України, що важив 3035 кілограм. Залізобетонний макет виготовили в Гадячі. Спортсмени не тільки змогли його підняти, але й пронесли на дистанцію 25 м та 37 см.

Перед підніманням макету, його зважили. Президент федерації силового екстриму України Валерій Газаєв сказав, що на кожного з учасників акції припадає приблизно по 300 кг.

Тільки командна робота допоможе нам сьогодні встановити рекорд. Задача дуже непроста. Варто тільки одному стронгмену оступитися – і вже на його сусіда лягає не по 300кг, а 400 кг, а то й 500 кг. Колосальні навантаження, - сказав Валерій Газаєв перед змаганнями.

Результат акції Піднімемо Україну разом зафіксувала Лана Ветрова, керівник Національного реєстру рекордів України. Від неї стронгмени отримали нагороду в номінації Переміщення бетонної плити на максимальну відстань командою з 10 чоловік та книгу.

Стронгмен із Полтави Олег Силка розповів, що особисто для нього цей результат – важливий. Адже він тренувався і працював над собою, аби досягнути його. Сказав, що радий тому, що команда встановила рекорд України. Олег Силка поділився, що планує відсвяткувати перемогу, скуштувавши шашлик і відпочивши на природі.

Крім десяти учасників, також були чотири стронгмена в запасі. Учасники акції приїхали з Харкова, Івано-Франківська, двоє з Дніпра, Луганщини, Запоріжжя, Царичанки, Сєвєродонецька та двоє були з Полтави.

Після встановлення рекорду полтавців та гостей міста радували розважальною програмою та подарунками. Подія відбулася за підтримки голови Гадяцької РДА Олексія Матюшенка, очільника Полтавської облради Олександра Біленького і керівника Полтавської ОДА Валерія Головка.

рекорд, стронгмен, акція

За темою:

  • Полтавські тролейбуси працюють до 21:30
  • Чемпіонат Полтавщини з футболу: підсумки 11-го туру
  • Через Полтаву прямуватиме поїзд на деокупований Ізюм
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.