ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:46 22.05


ПУЕТ відзначив своє 55-річчя

Полтавський університет економіки і торгівлі, де навчаються наразі майже 9000 студентів, відзначив 55-річчя з дня свого заснування.

Привітати навчальний заклад із визначною подією на урочистості, що відбулися в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Гоголя завітали керівники області та міста, педагогічний колектив ВНЗ, студентство, випускники різних років, запрошені гості.

Місія університету - забезпечення розвитку потенціалу та можливостей самореалізації студентів і співробітників у процесі їх спільної освітньої, наукової, інноваційної та організаційної діяльності; підготовка визнаних в Україні та за її межами фахівців-професіоналів нового покоління – лідерів у сфері економіки, підприємництва, менеджменту, обслуговування, харчових та інформаційних технологій.
В університеті здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за сімнадцятьма напрямами підготовки, за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра – з 22-х спеціальностей. В університеті навчаються близько дев'яти тисяч студентів, із них – 2500 студенти денної форми навчання з тринадцяти країн світу!

На кафедрах університету працюють 382 науково-педагогічних працівника, серед яких 50 – доктори наук, професори, 222 – кандидати наук, доценти.

ПУЕТ має партнерські угоди з 82 вищими навчальними закладами, організаціями та фондами. Студенти закладу проходять стажування в Німеччині, Польщі, Азербайджані, Чорногорії та інших країнах світу.

Полтавський університет економіки і торгівлі добре знаний на теренах колишнього Радянського Союзу як Полтавський кооперативний інститут своїми випускниками, науковими дослідженнями та вагомим внеском у розвиток вищої освіти. Свою діяльність він розпочав у 1961 році як навчально-консультаційний пункт (НКП), з 1968-го — це був факультет, а незабаром — із 1970 року - філіал Львівського торгово-економічного інституту...


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.