ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:18 23.05. 2016


На Полтавщині викрали сто літрів дизпалива на очах у власника

У Козельщинському районі поліція встановила зловмисників, які на очах у власника викрали 100 літрів дизпалива. У скоєному кримінальному правопорушенні підозрюються два жителі Горішніх Плавнів.


Спільників не зупинила присутність власника. На його очах вони завантажили викрадені каністри з дизпаливом у свій ВАЗ і зникли з місця злочину. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Заступник начальника Козельщинського відділення поліції Богдан Єременко поінформував, що спільникам 31 та 38 років. Вони проникли до гаража мешканця одного із сіл району близько 05:20. Поява власника не завадила чоловікам довести свої наміри до кінця.

Речові докази вилучено. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Санкція статті передбачає від чотирьох до восьми років ув'язнення.

поліція, дизпаливо, крадіжка, Козельщина

За темою:

  • Спалені хати та тіло у колодязі: у Кременчуці схопили рецидивіста-вбивцю
  • Патрульні зупинили водія з шаленою дозою алкоголю в крові
  • Поліція розшукує безвісти зниклого Сергія Сухореброго
  • Топ-5 за тиждень :