ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:16 24.05


Квіти, грамоти та гроші. У Полтаві відзначили юних науковців

У День засновників української писемності — Кирила та Мефодія — у червоній залі Полтавської облради нагородили переможців всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Малої академії наук.

Нинішнього року сорок полтавських школярів здобули перемогу на учнівських олімпіадах і 25 — на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту робіт МАН.

Ви обличчя нашого краю і наша гордість. У мене такі миті викликають надвисоку гордість, як у представника державної влади. Пишаюся тим, що ви додаєте в скарбничку досягнень Полтавщини дуже величезну цеглину — знань, майбутнього. Я вітаю вас із перемогою. І дякую за вашу творчість, за вашу відданість, за ваш патріотизм — справжній, а не надуманий

 - сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко у вітальному слові.

Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, який приїхав на нагородження до Полтави, передав найщиріші вітання від Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та академіка Бориса Патона. За його словами, цього року в роботах МАНівців особливо виділялася тема патріотизму, боротьби з ворогом, особливо це стосується науково-технічної творчості. Юні техніки та винахідники на конкурс робіт запропонували чимало практичних розробок, які українська армія може використати на передовій.

До речі, переможці отримали не лише квіти та грамоти, а й грошові призи. За перші місця — по 600 гривень, за друге — по 500 і за третє — по 400 гривень, інформує прес-служба ОДА.

Щодо географічної складової, то найбільше призових місць цього року взяли юні науковці з Полтави. Також серед лідерів міста Комсомольськ і Кременчук, Семенівський, Карлівський та Новосанжарський райони.

діти, творчість, конкурс

За темою:

  • Чи будуть посилювати заходи безпеки у пологових Полтавщини після викрадення немовляти
  • Викрадене у Кременчуці немовля знайшли
  • Пошуки викраденого немовляти: подробиці зникнення дитини у Кременчуці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.