ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 06.03


25 полтавців отримають статус "Постраждалий учасник Революції Гідності"

5 березня на апаратній нараді ОДА обговорили зміни до обласних програм, стосовно полтавців, які отримали поранення під час участі у масових акціях громадського протесту проти режиму Януковича та за євроінтеграцію.

Згідно з повідомленням у соцмережі голови облради Олександра Біленького, в Полтавській області, за попередньою інформацією, таких — 25 осіб.

Я прошу зініціювати зміни до наших програм, з приводу цих людей, щоб вони були забезпечені пільгами, так само, як і інші категорії громадян, які підпадають під цей закон. Це невелика сума, але ми повинні врахувати всі рекомендації Президента України і реалізувати їх дуже швидко

сказав Олександр Біленький.

 Нагадаємо, 21 листопада Президент підписав Закон №5697 з приводу особливого статусу поранених на Майдані. Депутати Верховної Ради України прийняли рішення щодо визначення абсолютно нової категорії, якій надаватиметься статус "Постраждалий учасник Революції Гідності".

Ці події  відбулися в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. 

Відтепер потерпілі матимуть право на пільги, які передбачені Законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" для інвалідів війни та учасників бойових дій.

 

бюджет області, революція гідності

За темою:

  • Новостворена харківська фірма прибиратиме полтавські вулиці за майже 357 мільйонів
  • Поліція розслідує справу про розкрадання коштів на ремонті провулку Товарного
  • Кременчуцькі переможці "Громадського бюджету" отримали кошти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.