17:00 18.01

Представник Полтавщини переміг на турнірі у Сербії

Представник Полтавщини у фіналі змагань розгромив представника Швеції, повідомляє WrestlingUA. Так, в столиці Хорватії, Загребі, завершився міжнародний турнір з греко-римської боротьби Zagreb Open 2021.

У турнірі взяв участь і представник Полтавщини, народний депутат Жан Беленюк, який виступав у ваговій категорії 87 кг. Вперше за півтора року він вийшов на килим та здобув золоту нагороду турніру.

Чотирьох із п’яти своїх суперників Жан переміг достроково, а у фіналі здолав шведського борця Олександра Степанетича з рахунком 9:1.

На своїй сторінці у Фейсбуці він подякував своєму тренеру Володимиру Щацьких, а також усім уболівальникам.

У медальному заліку Україна посіла третє місце.

У другій змагальний день загалом чотири медалі (два золота, срібло і бронзу) завоювали українські спортсмени. Українець Парвіз Насибов виграв золото в категорії до 72 кг, перемігши у фіналі Ахмета Їлмаз (Туреччина) з рахунком 3: 2. В категорії до 82 кг третє місце посів Ярослав Фільчаков (Україна), вигравши сутичку за бронзу в Армінас Лигнугаріса (Литва) з рахунком 8: 0.