11:38 26.05

Руслана Кулик і Ліна Деменко завоювали "срібло" чемпіонату Європи з армспорту

25 травня у Бухаресті (Румунія) відбувся другий змагальний день чемпіонату Європи з армспорту серед юнаків і дівчат, юніорів та ветеранів, під час якого визначалися переможці у боротьбі на правій руці.

Представники Полтавщини цього разу завоювали дві срібні медалі.

Серед дівчат (до 65 кг) Руслана Кулик програла фінальний поєдинок Аделії Фаздаловій (Росія). Першого дня Руслана Кулик також завоювала "срібло" у боротьбі на лівій руці.

Ліна Деменко у першості юніорок (до 65 кг) також стала срібною призеркою, програвши фінальний поєдинок Бейзанур Авчі (Туреччина). Першого дня Ліна Деменко стала чемпіонкою Європи серед юніорок у боротьбі на лівій руці.

А ось юніорам Полтавщини не пощастило завоювати медалі у боротьбі на правій руці. Роман Мантика (до 75 кг) посів сьоме місце (у боротьбі на лівій руці він був бронзовим призером), а Едуард Зінченко (до 65 кг) був восьмим у боротьбі на правій руці.

Тепер представники Полтавщини виступатимуть у Бухаресті на чемпіонаті Європи з армспорту серед чоловіків та жінок.