12:45 29.05

Більярдистка Ковальчук - із "бронзою" чемпіонату країни з "Динамічної піраміди"

У Кіровограді відбувся чемпіонат України-ФСБУ (Федерації спортивного більярду України) з "Динамічної піраміди", за підсумками якого Анастасія Ковальчук із Кременчука стала тільки бронзовою призеркою.

Сенсація сталася у півфіналі, в якому наша досвідчена землячка, майстер спорту міжнародного класу, програла талановитій 16-річній Поліні Кузніченко (Київ) - 2:4.

У першості серед чоловіків із "Динамічної піраміди" виступили двоє полтавців, які припинили боротьбу на початку змагань: Олександр Добрянський фінішував у групі учасників, які розділили місця з 49-го по 64-е, а Максим Кияшко - у групі учасників, які розділили місця з 65-го по 74-е.