11:05 30.05

Сергій Богодист - шостий у найважчій вазі чемпіонату України з важкої атлетки

У місті Городок (Хмельницька обл.) відбулися головні змагання року з важкої атлетики в Україні - чемпіонат країни серед чоловіків і жінок, в якому честь Полтавщини представляли лише двоє атлетів.

У найважчій ваговій категорії серед чоловіків - понад 105 кг - майстер спорту Сергій Богодист із Кременчука фінішував на 6-му місці у двоборстві з результатом - 380.0 кг. У ривку наш земляк, на жаль, використав тільки одну спробу - 165.0 кг, у двох інших спробах йому не підкорилася вага 170.0 та 172.0 кг. У поштовху Богодист використав дві результативні спроби - 205.0 кг та 215.0 кг, а третя спроба (221.0 кг) виявилася невдалою. У трьох невдалих спробах кременчужанин "загубив" 13.0 кг, з якими міг би впритул наблизитися до трійки призерів. А чемпіоном України у найважчій серед чоловіків ваговій категорії став львів'янин Ігор Шимечко (430.0 кг).

Майстер спорту з Полтави Ярослав Томілін у ваговій категорії до 105.0 кг посів 18-е місце з результатом у двоборстві - 315 кг (ривок - 139.0 кг, поштовх - 176.0 кг).