12:32 30.05

Юнаки Полтавщини завоювали дві медалі командного чемпіонату України з легкої атлетики

У Кіровограді відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат (17 років та молодші), за підсумками якого атлети Полтавщини завоювали дві медалі - срібну і бронзову.

Срібним призером зі штовхання ядра став Олександр Яровий (Кременчук), з результатом - 16 метрів 24 сантиметри.

Полтавець Едуард Геращенко фінішував третім у фінальному забігу на 110 метрів з бар'єрами - 15.68 секунди.

Близькими до числа призерів були й інші представники Полтавщини: четверті місця посіли: Олександра Полтавець (Пирятин) - у стрибках у висоту, Валентина Василенко (Лубни) - у потрійному стрибку, Ілля Куцій (Кременчук) - з бігу на 800 метрів, п'яте місце - Юлія Скляр (Кременчук) - у стрибках у довжину, шосте місце - Станіслав Прохорович (Кременчук) - з бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Саме ці атлети принесли до скарбниці збірної Полтавщини левову частку очок до заліку в командному чемпіонаті. Але цього виявилося недостатньо, адже збірна Полтавщини фінішувала на 16-му місці, маючи у своєму активі 252 очка.