13:39 30.05

Левченко завоювала друге "срібло" чемпіонату Європи з армспорту

У Бухаресті (Румунія) завершився чемпіонат Європи з армспорту, в останній день якого полтавка Марина Левченко завоювала срібну медаль.

Наша землячка у першості серед жінок (до 50 кг) у боротьбі на праві руці у фінальному поєдинку програла Есрі Кіраз (Туреччина). Перед цим - у боротьбі на лівій руці - Марина Левченко також завоювала срібну медаль, програвши фінальний поєдинок тій же туркені.

Результати інших полтавців в останній день чемпіонату - у боротьбі на правій руці серед чоловіків і жінок: Лілія Занько (до 80 кг) - четверте місце, Ігор Окара (до 85 кг) - четверте місце, Сергій Калініченко (до 100 кг) - п'яте місце, Лаврентій Заркуа (до 110 кг) - п'яте місце.

За підсумками чемпіонату Європи 2016 року полтавці, які виступали у складах збірних України (юнацької, юніорської, національної) завоювали у Бухаресті загалом вісім медалей: одну золоту, п'ять срібних, дві бронзові.