ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:06 31.05


Антимонопольний комітет відкрив справу проти Полтавського міськвиконкому

Адміністративна колегія Полтавського обласного тервідділення Антимонопольного комітету України розпочала справу проти виконкому Полтавської міськради за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нарешті встановлено причину досі не скорегованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ "Управлінська житлова компанія". Провадженням у даній справі встановлено, що відсутність економічно обґрунтованих тарифів пов'язана також із бездіяльністю виконкому Полтавської міської ради.

Як повідомило ТОВ "Управлінська житлова компанія", підприємство зацікавлене в співпраці з органами місцевого самоврядування, але на своє звернення щодо погодження економічно обгрунтованих тарифів отримало відповідь виконавчого комітету з відмовою, в якій, окрім недоліків у розрахунках, було також підкреслено, що ТОВ "УЖК" не визначено виконавцем послуг, а тому взагалі не має права звертатись до органу місцевого самоврядування.

Не визначення ТОВ "УЖК" виконавцем послуг із утримання будинків і споруд та прибудинкової території призводить до того, що споживачі цих послуг не мають можливості реалізувати свої права згідно з чинним законодавством.

Отже, однією з причин невстановлення тривалий час для ТОВ "УЖК" нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території на неодноразові звернення товариства до органу місцевого самоврядування є невизначення ТОВ "УЖК" виконавцем житлово-комунальних послуг.

Враховуючи вищезазначене, в діях виконавчого комітету Полтавської міської ради вбачаються ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 7 статті 50 та статтею 17 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді створення умов для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Розслідування у справі триває.

Антимонопольний, міськвиконком, УЖК

За темою:

  • АМКУ анонсував розслідування "схеми" щодо карлівського заводу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.