12:51 05.06

Мотоболісти "Дружби" і "Ниви" зіграли внічию

У Мачухах 4 червня відбувся календарний матч чемпіонату країни з мотоболу, в якому місцева "Дружба" зіграла внічию з "Нивою" (Вишняки). У полтавському дербі переможця суперники не виявили - нічия 3:3.

Гра виявилася бойовою й тримала глядачів у напрузі аж до самого фінального свистка.

Перший період завершився внічию (0:0). У другому періоді господарі повели в рахунку після влучного удару Алана Мироненка - 1:0. Після третього періоду рахунок став - 2:2, у складі "Дружби" відзначився Іван Таран, а у складі "Ниви" - Юрій Жиденко й Олександр Ходосов. В останньому, четвертому періоді суперники обмінялися забитими м'ячами - Володимир Калінін ("Дружба") і Сергій Пузик ("Нива") - 3:3.
Минулорічний чемпіон України й лідер чемпіонату-2016 "Нива" втратила у дербі свої перші очки у нинішньому мотобольному сезоні.
Турнірне становище команд: "Нива" (Вишняки) - 7 очок після трьох матчів (голи - 10:4), "Восход" (Вознесенськ) - 6 очок після трьох матчів (10:10), "Дружба" (Мачухи) - одне очко після двох матчів (5:7), "Колос" (Нові Санжари) - поки без очок після двох матчів (3:7), команда "Поділля" (Кам'янець-Подільський) ще не розпочинала чемпіонат.

Наступного тижня у чемпіонаті України з мотоболу відбудуться два матчі: "Колос" - "Дружба" (11 червня) і "Поділля" - "Восход" (12 червня).