ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:49 07.06


Полтавці заплатили 660 мільйонів податків за півроку

До державного бюджету від полтавських платників податків надійшло 660 мільйонів гривень податків, до місцевого - 533 мільйони.

За січень-травень 2016 року до державного бюджету від платників м.Полтави надійшло 660 мільйонів гривень податкових платежів,

- підбив підсумки роботи за п'ять місяців керівник ДПІ у Полтаві Дмитро Мельник.

До місцевого бюджету податковою інспекцією Полтави у поточному році мобілізовано 533 мільйони гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили 447 мільйонів гривень, що на 141 мільйон гривень більше за відповідний період минулого року.

Також Дмитро Мельник зазначив:

Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету, на 87 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала 277 мільйонів гривень, що становить 62 відсотка в загальній сумі надходжень міського бюджету. На 20.5 мільйона гривень більше сплатили суб'єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за п'ять місяців 2016 року від них надійшло 60 мільйонів гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 45 мільйонів гривень єдиного податку, решту 15 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи.

Платники земельного податку та орендної плати за землю сплатили до бюджету міста майже 61 мільйон гривень, що на 20 мільйонів гривень більше ніж минулоріч.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився майже на 42 мільйони гривень, ця сума перевищує показники 2015 року на 16 мільйонів гривень, інформує відділ організації роботи Державної податкової інспекції у Полтаві.

податки, податкова, бюджет, Мельник

За темою:

  • Понад 692 мільйони ПДВ цьогоріч відшкодували полтавським платникам податків
  • Полтавського підприємця обвинуватили у несплаті податків
  • Цьогоріч в області сплачено майже 10 мільярдів гривень податку на доходи фізосіб
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.