ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:40 08.06


Цього місяця ще зберуться депутати міської ради

П'ята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання відбудеться 16 червня 2016 року о 10-й годині у залі засідань Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Соборності, 36).

Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови Олександра Мамая, яке опублікували на сайті міської ради.

На розгляд винесені понад півсотні питань:

1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

2. Про витрати на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів виконавчими органами Полтавської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення позачергової третьої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 29.03.2016 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок по вул. Головка, 15, 17".

4. Про надання згоди на подальше розміщення адмінбудинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Маршала Бірюзова, 1/2.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по майдану Незалежності, 16в.

6. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул. Жовтневій, 46в.

7. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул.Пушкарівській та вул.Остапа Вишні.

8. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.

9. Про затвердження проектів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м.Полтава.

10. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

11. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки Обслуговуючого кооперативу садівничого товариства "Колективіст" та його членів, вул. Клінкерна, 1-і.

12. Про надання земельних ділянок, продовження права користування земельними ділянками ПАТ "Полтаваобленерго".

13. Про питання постійного користування земельними ділянками.

14. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.

15. Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками.

16. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.

17. Про затвердження та погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

18. Про надання дозволу з проведення експертної грошової оцінки.

19. Про розгляд клопотань щодо продажу земельних ділянок.

20. Про затвердження розпоряджень міського голови.

21. Про внесення змін до додатку Програми управління об'єктами нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м.Полтави на 2015- 2017 роки, затвердженої рішенням позачергової сорок шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 26.12.2014 року.

22. Про прийняття квартир у комунальну власність міста.

23. Про списання комунального майна.

24. Про внесення змін до Порядку розрахунку відшкодування витрат за пільговий проїзд у тролейбусах КП "Полтаваелектроавтотранс" учнів загальноосвітніх шкіл м. Полтава до місця навчання і додому по Програмі соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота".

25. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2012-2016 роки (зі змінами).

26. Про внесення змін у додаток 2 до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на період до 2017 року, затвердженої рішенням сорок першої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 15 травня 2014 року.

27. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м.Полтави на 2016 рік.

28. Про надання згоди КП "ЖЕО №2" ПМР на зняття з балансу окремих приватизованих квартир та передачу їх на баланс відповідних обслуговуючих організацій.

29. Про зняття з балансу КП "ЖЕО №2" ПМР одноповерхового жилого будинку по вул. Чутівська, 2

30. Про затвердження у новій редакції статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ №2" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

31. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Полтава.

32. Про реорганізацію кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Полтава.

33. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2015-2018 роки.

34. Про внесення змін до статуту Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №39 "Чайка" Полтавської міської ради Полтавської області.

35. Про затвердження у новій редакції Статуту позашкільного навчального закладу "Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання" Полтавської міської ради Полтавської області.

36. Про затвердження рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

37. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2016 рік.

38. Про затвердження Положення про Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у новій редакції.

39. Про внесення доповнень до переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

40. Про внесення змін до Програми забезпечення молоді житлом у м. Полтава на 2013-2017 роки.

41. Про внесення змін до "Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2016 рік".

42. Про внесення змін до міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки.

43. Про внесення змін до міської комплексної цільової програми "Розвиток та удосконалення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2015-2016 роки" в новій редакції, затвердженої рішенням сорок дев'ятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 23.04.2015 (зі змінами).

44. Про передачу комунального майна.

45. Про внесення змін до рішень сесій Полтавської міської ради та затвердження положень.

46. Про розподіл обов'язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради у новій редакції.

47. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 25 лютого 2016 року "Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, їх загальну чисельність та витрати на утримання" зі змінами.

48. Про порядок он-лайн трансляцій засідань Полтавської міської ради.

49. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та орієнтовного переліку основних питань для розгляду на сесіях Полтавської міської ради у І півріччі 2016 року.

50. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та затвердження орієнтовного переліку основних питань для розгляду на сесіях Полтавської міської ради у ІІ півріччі 2016 року.

51. Про розгляд петиції №1 щодо поліпшення роботи громадського транспорту

52. Про розгляд петиції № 8 щодо вимоги створення притулку для безхатніх тварин.

53. Про розгляд петиції №9 щодо створення інфраструктури для пересування велосипедним транспортом в місті Полтава.

54. Про розгляд петиції №14 щодо встановлення пам'ятної таблички Джохару Дудаєву у Авіамістечку, а також перейменування вулиці на його ім'я.

55. Про розгляд петиції №17 щодо безперервного руху громадського транспорту у напрямку від м-ну Огнівка до м-ну Половки Браїлки та у зворотньому напрямку.

56. Про розгляд петиції №21 щодо встановлення додаткової зупинки для міського регулярного транспорту навпроти зупинки "Майдан Незалежності".

57. Про розгляд петиції №23 щодо перейменування вулиці Комсомольської в м. Полтава на вулицю Іси Мунаєва.

сесія, міськрада

За темою:

  • Полтавська міськрада розгляне понад вісімдесят питань 26 січня
  • У Полтаві скликають позачергову сесію міськради
  • Полтавці приймають бюджет громади-2024. ТРАНСЛЯЦІЯ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.