ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:10 08.06


Міст через Сулу обіцяють відновити. А дороги - зробити

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький зустрівся з керівниками Лохвицького району та визначив терміни початку робіт із ремонту доріг й аварійного мосту через Сулу.

Візит до Лохвицького району Андрій Пісоцький розпочав із наради у райдержадміністрації. На неї прибули начальник служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Трояновський разом зі своїми колегами, очільник мостобудівного управління Олександр Панченко, директор науково-виробничої фірми "Мостострой" Дмитро Каплинський. Запросили також начальника МНС Лохвицького району, сільського голову Сенчі, очільника міста Лохвиця.
— У мене була розмова з віце-прем’єр-міністром, міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком стосовно необхідності якнайшвидше відремонтувати аварійний міст, — повідомив Андрій Пісоцький.
Конструкція мосту знаходиться в такому стані, що, як мінімум, необхідно замінити крайні балки, а, можливо, й приймати рішення про заміну всіх, та не забути про укріплення опор. Після такого ремонту міст може служити близько до параметрів нового мосту — від 50 років.
Уже наступного тижня, а якщо точно - з 15 червня у районі розпочнеться поточний ремонт доріг, повідомляє прес-служба ОДА.


Те, що сьогодні було обговорено, порадувало мій слух. Завдяки і нашому обласному керівництву, і міністру, і депутатам із Полтавської області нам виділили такі колосальні гроші

— голова Лохвицької РДА Володимир Рязанов дуже задоволений.

Рязанов додав, що за весь час існування Лохвицького району - за часів незалежності - про такі суми асигнувань він не чув.

ремонт, дороги, міст, інфраструктура

За темою:

  • Полтавці вимагають відремонтувати жахливу дорогу в Гожулах
  • На Полтавщині випав перший сніг 
  • За підозрюваного у розтраті Басана призначили 3,7 мільйона гривень застави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.