ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 24.01


28 січня у Полтаві стартує показ фільму про Василя Сліпака

Всеукраїнський показ фільму "Міф" про Героя України оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі, розпочнеться у Полтаві 28 січня о 19:00 у кінотеатрах Multiplex.

 Новий фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія розповідає про те, що коли на Сході України розпочалися бойові дії, Сліпак вирішив залишити сцену та кар'єру в Європі й стати до лав добровольців.

Під час виконання бойового завдання Василь "Міф" Сліпак загинув від кулі снайпера.

Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт.

Використали архівні відеозаписи, які показують героя у повсякденні та на сцені. У фільмі також переплітаються дві сюжетні.

Одна – це оповідання Джанні Родарі "Джельсоміно в країні брехунів" про хлопчика, що мав унікальний голос та боровся ним із негідниками; а друга – історія про Василя, який поклав свій голос і життя у боротьбі за свою країну, оскільки не міг мовчати. Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель.

Прем'єрний тур авторів фільму "Міф" містами України буде  19-ти українських кінотеатрах за участю режисерів фільму Кантер та Ясній, а також героїв фільму: брата Василя Сліпака – Ореста Сліпака, добровольця  "Перлинка" Клемпоуз та інших  героїв фільму.  

Василь Сліпак, фільм "Міф"

За темою:

  • "Кипарис": фільм про мрію полтавця, відкриття світу та культурне возз'єднання з ЄС
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.