ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:58 17.06


"Опора" зафіксувала незаконну агітацію кандидатів у 151-му окрузі

15 червня в Чорнухах у виборчому окрузі №151 спостерігачами "Опори" були зафіксовані агітаційні листівки кандидатів у народні депутати, які не містять вихідних даних та порушують виборче законодавство.

Ідеться про листівки кандидатів Сергія Мамояна, Івана Близнюка та Руслана Ляшка, які не містять вихідних даних та порушують виборче законодавство в частині 23 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів". На кандидатів-порушників складені заяви в поліцію.

Інформаційні афіші формату А4, в яких вказується про зустріч із кандидатом у народні депутати Іваном Близнюком, розміщено на дошках оголошень у межах міста. На цих афішах не вказано жодних відомостей зазначених в частині 23 статті 74 Закону, відсутня інформація про замовника, тираж, відповідальних за випуск та установу що здійснила друк.

Якщо ця продукція виготовлялась на власному обладнанні партії чи кандидата, про це варто було зазначити, оскільки таку вимогу ставить частина 7 статті 69 Закону

- зазначає довгостроковий спостерігач у Полтавській області Дар'я Черкашина.

Аналогічне порушення містять і листівки про зустріч з виборцями від Сергія Мамояна та афіші з біографією кандидата в народні депутати Руслана Ляшка. На самих оголошеннях крім тексту присутнє фото Ляшка та політичні гасла "Наш Руслан Ляшко" та "Політик з іншого тіста".

За фактом виявлених порушень представник "Опори" викликав поліцію до однієї з дошок оголошень, розташованої в центрі міста. Правоохоронці, що прибули на місце, взяли пояснення та зареєстрували заяву.

Також, як зауважив спостерігач "Опори" в Полтавській області Олексій Рєпік:

Не дивлячись на наявність місць, відведених під розміщення друкованої агітаційної продукції, агітація за самовисуванця Олександра Ольшанського та кандидата від "Партії простих людей" Сергія Мамояна порушує правила благоустрою, оскільки розміщується на стовпах ліній електропередач та деревах

вибори, 151 округ, агітація, Опора

За темою:

  • Новим ректором Полтавської політехніки стала Філонич
  • Олена Філонич стала єдиним кандидатом на посаду ректора Полтавської політехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.