ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:35 17.06


У Полтаві мають капітально відремонтувати вулицю Небесної сотні

Протягом 2016 року в Полтаві мають провести капітальний ремонт вулиці Небесної сотні (Леніна) – від вулиці А. Кукоби (Пролетарської) до проспекту Першотравневого. На ремонт виділили 7.4 мільйона гривень.

Публічне акціонерне товариство "Управління механізації будівництва №23", що в с.Терешки Полтавського району, виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Небесної сотні (Леніна) в Полтаві. Тендер оголошувало Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради. На ремонт виділили 7 мільйонів 419 тисяч 896 гривень 89 копійок (з ПДВ).

Ремонт заплановано провести від вулиці Кукоби (Пролетарської) до проспекту Першотравневого. Роботи мають закінчити до 31.12.2016 року або до повного виконання сторонами своїх зобов'язань. Зокрема, планується розбирання існуючого тротуару та дорожнього покриття, перемощування бруківки, ремонт покриття проїжджої частини вулиці, встановлення 300 дорожніх знаків, у тому числі на опорах освітлення та на металевих стояках, ремонт колодязів та інше.

До процедури оцінки було допущено дві організації - публічне акціонерне товариство "Управління механізації будівництва №23" та товариство з обмеженою відповідальністю "Променергобуд Україна". Останнє запропонувало провести ремонт за більшу суму, тому тендер виграла організація з Полтавщини.

Відзначимо, що на момент оголошення тендеру "комуністичні" назви вулиць Леніна та Пролетарська ще не змінили. Нині ж вони перейменовані у вулиці Небесної сотні та Анатолія Кукоби відповідно.

ремонт, тендер, Небесної Сотні

За темою:

  • Жителям Алмазного відтермінували постачання гарячої води
  • "Полтававодоканал" ремонтує колектор по вулиці Коцюбинського
  • Недорогой ремонт автомобильных турбин в Украине
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.