ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:05 17.06


Збірна Полтавщини виграла чемпіонат України з гирьового спорту

В Одесі відбувся чемпіонат України з гирьового спорту-СГСУ (Союзу гирьового спорту України), за підсумками якого збірна Полтавщини у черговий раз здобула перемогу у загальнокомандному заліку.

Загалом полтавці завоювали у чемпіонаті 11 медалей: шість золотих, три срібні та дві бронзові.

Чемпіонами країни стали наші земляки: у гирьовому двоборстві - Руслан Срібний (до 68 кг), Владислав Бабенко (до 73 кг), Ігор Гавришко (до 78 кг), Олег Коломієць (до 83 кг); у поштовху гирі довгим циклом переміг В'ячеслав Задорожний (до 73). А чоловіча збірна Полтавщини завоювала золоті медалі у чоловічій естафеті (5 учасників). Крім того, абсолютно кращі результати чемпіонату країни у двох гирьових вправах одразу (що буває дуже рідко) продемонстрував полтавець Ігор Гавришко, який спочатку за 10 хвилин здійснив 121 поштовх двох 32-кілограмових гир, а потім - також за 10 хвилин - 188 ривків.

Ось що ексклюзивно повідомив нашому сайту головний тренер збірної Полтавщини, заслужений тренер України Олег Мороз:

Збірна Полтавщини уже протягом багатьох років перемагає у командних заліках чемпіонатів країни і є базовою командою для національної збірної України. Але цього разу чемпіонат України особисто для мене став незабутнім, адже обидві мої доньки - Євгенія та Анастасія в Одесі вперше виконали нормативи майстрів спорту з гирьового спорту. Особисто я йшов до звання майстра спорту СРСР багато років, але так і не став ним спорт, гирьовий спорт, Олег Мороз

За темою:

  • У жахливій ДТП в Полтаві загинув пішохід
  • Матч за Суперкубок Полтавщини з футболу перенесено
  • Боксер Хижняк здобув золоту нагороду чемпіонату країни 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.