22:08 18.06

Лідери обласного футболу грали між собою, але переможця не виявили

18 червня відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорських команд. У Савинцях зустрічалися лідери вищої ліги, які не виявили переможця.

18 червня у Савинцях грали лідери — місцева "Олімпія" та відкриття сезону - "Колос" (Лазірки). Рахунок із пенальті відкрили господарі - на 12-й хвилині відзначився Ігор Рудюк. Проте втримати перевагу лідеру першості не вдалося. За 12 хвилин до фінального свистка "Колос" відігрався після розіграшу кутового. Головою влучно пробив центральний захисник гостей, досвідчений Михайло Денисов - 1:1.
Результати інших матчів туру:
ДЮФШ Ворскла — Рокита - 0:5.
Чайка — ФК Лубни - 6:4. У гостей хет-триком відзначився Станіслав Шпигун.
Колос (Дмитрівка) — Фортуна - 0:2.
Велика Багачка — Оржиця - 1:4. Сенсаційна поразка вдома з великим рахунком боляче б'є по чемпіонських амбіціях багачан. Гості блискуче зіграли на контратаках, забивши після перерви три голи (перший тайм - 1:1).

Становище лідерів: Олімпія - 23, Колос Л - 22, В. Багачка, Рокита - по 17.