ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:01 20.06


Ляхова завоювала "бронзу" чемпіонату країни з легкої атлетики та готується до Ріо

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики, в останній день якого представниця Полтавщини Ольга Ляхова завоювала бронзову медаль з бігу на 800 метрів із результатом - 2 хвилини 00,51 секунди.

Загалом шість спортсменок із України до початку чемпіонату в Луцьку виконали норматив на участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро з бігу на 800 метрів. Доля трьох учасниць від України вирішувалася саме у Луцьку. Наша землячка увійшла до трійки призерок, у черговий раз виконавши олімпійський норматив на цій дистанції. Ляхова тепер спокійно може готуватися до Ріо-де-Жанейро.

Цікаво, що Ольга Ляхова виявилася єдиною спортсменкою з Полтавщини, яка у Луцьку змагалася протягом усіх чотирьох днів чемпіонату країни.
Першого дня вона виступила у кваліфікації з бігу на 400 метрів, другого дня - у фінальному забігу на 400 метрів, де посіла 6-е місце (52,58 секунди), третього дня Ольга виступила у кваліфікації з бігу на 800 метрів, нарешті, четвертого дня - у фінальному забігу на 800 метрів Ольга Ляхова завоювала бронзову медаль. Тут у фіналі її випередили Наталія Прищепа з Рівненщини (1:59,08) та Наталія Лупу з Чернівецької області (1:59,70).

Усі три призерки з бігу на 800 метрів за підсумками фіналу фінішували з результатами майстрів спорту міжнародного класу.

спорт, легка атлетика, Ольга Ляхова

За темою:

  • Як поповнити рахунок FAVBET
  • На Полтавщині водійка на пішохідному переході збила 14-річну дівчину
  • Чемпіонат Полтавщини з футболу: лідери зіграли внічию
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.