21:00 28.06

"Ворскла" і СК "Полтава" провели контрольний матч

Два полтавських футбольних клуби провели на арені імені Бутовського контрольний спаринг напередодні виїзду ворсклян на тренувальний збір до Польщі. На жаль, дограти матч землякам завадила негода.

Понад місяць тому ворскляни приймали земляків — СК "Полтава" — на Крутому Березі. Та гра принесла бойову нічию 2:2. І ось — нова контрольна зустріч земляків на арені імені Бутовського.

У сьогоднішньому спарингу на полі головної арени міста "Ворскла" з Різником, Чеснаковим, Яворським, Пердутою, Бацулою, Степанюком та іншими виконавцями мінімально переграли земляків – 1:0. У другому таймі юний Артем Кулаковський заробив пенальті і сам же його реалізував.

Можливо, рахунок цікавої зустрічі був би іншим, але негода (злива з градом) завадила футболістам дограти останні 25 хвилин.

Днями ворскляни вирушають до Польщі, де продовжать підготовку до нового футбольного сезону.