ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:02 24.06


Анатолій Новописьменний - чемпіон світу серед юніорів із класичного пауерліфтингу

У місті Кіллін (штат Техас, США) триває чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу, на якому 19-річний полтавець Анатолій Новописьменний завоював золоту медаль серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг.

У першій вправі - присіданні зі штангою - полтавець завоював малу золоту медаль з результатом - 302,5 кг.

Мала срібна медаль дісталася Новописьменному у другій вправі - жимі лежачи (185,0 кг), тут переміг Кнут Харальдсен (Норвегія) - 195,0 кг. Та вже після двох вправ у сумі Анатолій Новописьменний мав суттєву перевагу над суперниками, в активі полтавця було 487,5 кг, він на 35,0 кг випереджав Дана Саллівана (США), який мав 452,5 кг.

У заключній вправі - становій тязі - наш земляк уже у першому підході "поклав на лопатки" всіх своїх суперників, підкоривши вагу - 305,0 кг. Саме після цього вже стало зрозуміло, що полтавець достроково став чемпіоном світу у триборстві. У третьому підході Анатолій взагалі "витягнув" 325,0 кг, завоювавши свою другу малу золоту медаль за підсумками однієї окремої вправи.

У сумі триборства Новописьменний виявився єдиним (до речі, і наймолодшим серед усіх юніорів), якому підкорилася загальна вага у понад вісім центнерів - 812,5 кг. "Срібло" у сумі триборства дісталося Дану Саллівану (США) - 747,5 кг, "бронза" - Самі Лехтонену (Фінляндія) - 715,0 кг.

спорт, пауерліфтинг

За темою:

  • На Полтавщині через негоду скасували деякі автобусні рейси
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • На Полтавщині на кількох міжміських маршрутах знизиться вартість проїзду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.