ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 22.01

P


Три хвилини уві сні: як проводять гастроскопію в Оксфорд Медікал?

У проблем шлунково-кишкового тракту сотні причин і діагнозів. Щоб виявити причину кровотечі, нудоти, неприємного присмаку, непереносимості їжі та інших неприємностей лікарі призначають найефективніший метод обстеження - цифрову гастроскопію.


Устаткування Оксфорд Медікал. Гастроскопи нового покоління проводять дослідження слизової травного тракту з виведенням інформації на монітор високої чіткості https://oxford-med.com.ua/services/endoskopiya/gastroskopiya/. Для виявлення варикозу стравоходу, причин кровотечі або ознак новоутворень застосовується ендоскопія в режимі NBI - контрастне зображення без використання барвників.

2-5 хвилин на обстеження. З моменту введення шлангу гастроскопа до закінчення обстеження проходять лічені хвилини. Тонкий шланг гастроскопа оснащений відеокамерою, світильником і додатковим обладнанням для біопсії і електрокоагуляції. При цьому товщина шнура набагато менше стандартної грудки їжі, яку ми ковтаємо під час трапези.

Збереження даних дослідження. Всі результати записуються і можуть переглядатися лікарями для оцінки точності діагностики, підготовки до операції або контролю ефективності курсу лікування.

Лікування під час гастроскопії. Безпосередньо під час гастроскопії лікар може взяти біопсію для проведення додаткових аналізів. При виявленні кровотечі обладнання дозволяє її зупинити.

При виявленні поліпів лікар відразу може провести електрокоагуляцію новоутворення. Найтонший щуп з петлею захоплює поліп, затягує петлю і розрядом струму викликає процес склеювання. Поліп після видалення лікар відправляє на гістологію для оцінки доброякісності новоутворення.

Як підготуватися до процедури. Мінімум за 8 годин до обстеження припиняється прийом їжі: стравохід і шлунок повинні бути порожніми, інакше результати відеофіксації будуть з похибками.

Гастроскопія без болю. Процедура безпечна, але у пацієнтів викликає рефлекторну реакцію. За вибором пацієнта лікар застосовує місцевий анестетик для мінімізації неприємних відчуттів. Відразу після процедури пацієнт може бути вільний.

Гастроскопия уві сні. Якщо у пацієнта низький больовий поріг, панічний страх або переляк, за бажанням процедура проводиться в стані медикаментозного сну. Після гастроскопії пару годин до повного пробудження пацієнт проводить в палаті під наглядом медиків.

здоров'я, медицина, гастроскопія

За темою:

  • Цьогоріч на Полтавщині померло понад 400 пацієнтів із інсультом
  • КТ чи МРТ: який вид діагностики підходить для обстеження легенів
  • У 27 полтавців діагностували СНІД: зростання захворюваності
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.